Menu
Your Cart

Montaż Usługi - APEX

MONTAŻ I PODŁĄCZENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

Oferujemy kompleksową usługę od sprzedaży po montaż AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO
 Bierzemy odpowiedzialność od początku procesu montażu agregatu, od dostawy do uzgodnień instalacji agregatu z zakładem energetycznym

Podłączamy agregaty zarówno do istniejących jak i do nowych stacji transformatorowych

Wybierając usługę podłączenia agregatu przez Firmę APEX mają Państwo pełną pewność że cały proces przebiegnie szybko, dobrze i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Agregat będzie zainstalowany w sposób odpowiedni, zarówno prace mechaniczne jak i elektryczne będą zrobione tak jak zrobione być powinny. Montaż agregatu prądotwórczego i jego późniejsze podłączenie do sieci jest często bagatelizowane przez Klientów. Ta pozornie prosta czynność, jaką jest montaż i instalacja agregatu prądotwórczego, niepoprawnie zrobiona może być groźna nie tylko dla zasilanych urządzeń ale również co najważniejsze dla życia człowieka. Dlatego tak ważne jest aby montaż agregatu był wykonywany przez doświadczoną Firmę, która wie co robi. Oferujemy montaż maszyn zarówno dla Klientów indywidualnych w gospodarstwach domowych, jak i w dużych zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Naszymi Klientami są bardzo często Firmy, w których agregat prądotwórczy odgrywa ważną rolę i jest niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu zakładu. Takim przykładem są zakłady drobiarskie, fermy drobiu, mleczarnie, zakłady przerabiające żywność, chłodnie i setki innych. Ile Firm i branży, tyle wymagań i rozwiązań. Dla każdego jesteśmy w stanie przedstawić logiczną ofertę i rozwiązanie techniczne. Bardzo często trafiają do nas Klienci (często z polecenia co nas bardzo cieszy) klienci, których agregaty zawiodły i którzy ponieśli z tego powodu straty. Szukają pomocy w naprawie systemu, agregatu, instalacji. Takimi sytuacjami i naprawami również się zajmujemy, pod warunkiem że da się coś logicznego zrobić z maszyną. Na rynku jest tak wiele agregatów niskiej jakości i niewiadomego pochodzenia, że nie zawsze da się pomóc. Dlatego jeszcze raz przypominamy.

Ponieważ szanujemy Państwa czas i pieniądze - "nie wykonujemy serwisów i napraw maszyn niskiej jakości i niewiadomego pochodzenia"

Szanujemy naszych Klientów i staramy się zapewnić im jak najlepszą obsługę, dlatego nie podejmujemy się prac, które są mało sensowne w naszej opinii. Nasze doświadczenie w branży sięga 25 lat, przez które cały czas uczymy się dla Was. Dlatego nie boimy się wyzwań i trudnych instalacji, z którymi nie radzą sobie inne firmy. Specjalizujemy się w rozwiązaniach, które wymagają zasilania z dużą mocą. Posiadamy doświadczenie w pracy równoległej agregatów, czyli w synchronizacji.

 

WYKAZ  PRAC, KTÓRE MOŻEMY DLA WAS WYKONAĆ

Montaż i instalacja agregatów prądotwórczych wraz z wykonaniem okablowania
Montaż i instalacja stacji transformatorowych wraz z wykonaniem okablowania
Podłączenie agregatu prądotwórczego do nowej lub istniejącej stacji transformatorowej
Podłączenie agregatu do nowej lub istniejącej sieci
Montaż,instalacja, zaprogramowanie układów SZR - ATS
Instalacja i montaż agregatów do pracy równoległej, do pracy w synchronizacji
Pełen zakres usług i prac elektrycznych i energetycznych
Uzgodnienia z zakładem energetycznym po zakończonej instalacji