Menu
Your Cart

O nas

APEX AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE - od 25lat  dostarczamy MOC tam gdzie jej potrzeba.

Z proponowanych przez nas rozwiązań korzystają wiodący przedstawiciele rynków motoryzacyjnych, przemysłowych, recyklingowych, stoczniowych, budowlanych, produkcyjnych i hodowlanych oraz wielu innych.
Jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań jeśli potrzebujesz niezawodne agregaty prądotwórcze to właśnie znalazłeś.
Oferujemy tylko najlepsze i sprawdzone agregaty prądotwórcze wyselekcjonowane maszyny, które znamy i sprawdzamy przez lata doświadczeń.

„Jestem właścicielem firmy, zaczynałem od przysłowiowego zera. Słucham każdego Klienta i każdemu doradzam tak jak chciałbym aby doradzono mi. Część Klientów to docenia, dla innych nie jest to ważne. Doceniam każdy wybór i każde zdanie. Proponujemy Państwu rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień. Sprawdzone agregaty prądotwórcze najlepszych światowych producentów które od lat są używane na całym świecie. Zawsze wyznawałem regułę że jakość pamięta się dłużej niż cenę i podążamy tą drogą od samego początku. Dlatego byliśmy , jesteśmy i będziemy  podążać drogą jakości, niezawodności i solidności a nie najniższej ceny. To jedyna właściwa droga jeśli chcesz dotrzeć do celu.”  

Marcin Psiuk - właściciel firmy.


Zapraszamy do nas:

 

Adres i dane firmy:


APEX M.J. PSIUK - SPÓŁKA JAWNA
83-200 Starogard Gdański
ul. Lubichowska 130

NIP: PL 5921006187
REGON: 190918450
KRS: 0000298809

tel. 515 087 068
tel. 732 733 300
kontakt@apex-agregaty.pl