Menu
Your Cart

HIMOINSA HDW 750 T5 NO

HIMOINSA HDW 750 T5 NO
HIMOINSA HDW 750 T5 NO
517.830 zł
Netto: 421.000 zł
  • Na stanie: 1
  • Model: HDW750T5NO
  • Waga: 6,514.00kg
  • Wymiary: 5,000.00mm x 2,100.00mm x 2,369.00mm
  • SKU: HDW750T5NO
  • Kod Producenta: HDW750T5NO
Parametry Elektryczne Agregatu
Moc maksymalna LTP [kVA] 823 [kVA]
Moc maksymalna LTP [kW] 659 [kW]
Moc znamionowa PRP [kVA] 747 [kVA]
Moc znamionowa PRP [kW] 598 [kW]
Prąd znamionowy [A] 1 079,42 [A]
Napięcie [V] 430/230 [V]
Częstotliwość [Hz] 50 [Hz]
Współczynnik Mocy 0,8 [Cos Phi]
Dane Prądnicy Agregatu
Producent Prądnicy STAMFORD
Model Prądnicy HCI634G
Stabilizacja Napięcia AVR TAK
Model regulatora napięcia AVR MX321
Kraj Produkcji Prądnicy Wlk. Brytania
Ilość Biegunów 4
Klasa Izolacji H
Prądnica Bezszczotkowa TAK
Prądnica Samowzbudna TAK
Standardowe połączenie uzwojeń GWIAZDA
Szczelność prądnicy wg IEC-34-5 IP 23
Stabilność regulacji napięcia [+/-] 1%
Dynamiczne wyważanie wirnika TAK
Połączenie z silnikiem Elastyczny Dysk
Dane Silnikowe Agregatu
Producent Silnika DOOSAN
Model Silnika DP222LCF
System Chłodzenia Silnika Ciecz [Płyn]
Liczba cylindrów i układ V 12
Pojemność Silnika 21.9
Kraj Produkcji Silnika Korea Południowa
Prędkość Obrotowa Silnika 1500 R.P.M.
Standardowy Regulator Obrotów Elekktroniczny
Typ zasysania Turbodoładowany
Typ wtrysku Bezpośredni
Napięcie instalacji  [V] 24 V
Moc znamionowa Silnika PRP 646,6 [kW] [+/- 2%]
Moc maksymalna Silnika ESP 699 [kW]
Ilość oleju silnikowego w  [L] 40 [L]
Ilość płynu chłodzącego [L] 114 [L]
Parametry Paliwowe Agregatu
Rodzaj Paliwa DIESEL
Pojemność zbiornika paliwa [L.] 950
Powiększony zbiornik paliwa Na Zamówienie
Zbiornik paliwa wykonany z Stalowy
Zużycie paliwa przy 50% PRP 79,3 [L/h]
Zużycie paliwa przy 80% PRP 119,1 [L/h]
Zużycie paliwa przy 100% PRP 161 [L/h]
Autonomia pracy przy 70 % PRP 7,98 [L/h]
Wymiary Agregatu
[L] - Długość 5000 [mm]
[W] - Szerokość 2100 [mm]
[H] - Wysokość 2369 [mm]
Waga [kg] 6514 [kg]
Typ Obudowy J
Ciśnienie Akustyczne dB(A) z 7m. 83 [+/- 2,4]

Agregat prądotwórczy HIMOINSA HDW 750 T5

Przedstawiamy Państwu niezawodne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zasilania elektrycznego. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Państwu agregat prądotwórczy HIMOINSA HDW 750 T5 - doskonałe narzędzie do zapewnienia niezależnego źródła energii w różnego rodzaju sytuacjach.

Agregat prądotwórczy HIMOINSA HDW 750 T5 to stacjonarne urządzenie, które zapewnia niezawodne dostarczanie energii elektrycznej w przemyśle, produkcji, wszędzie tam gdzie potrzebne jest nowoczesne i niezawodne źródło zasilania.

Najważniejsze cechy agregatu HIMOINSA HDW 750 T5:

Moc i wydajność: Ten agregat prądotwórczy wyposażony jest w silnik wysokiej wydajności, który dostarcza mocną i stabilną energię elektryczną. Elektryczna moc nominalna tego agregatu to 750 kVA = 600 kW . 

Konstrukcja i trwałość: HIMOINSA HDW 750 T5 został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność i wytrzymałość w trudnych warunkach atmosferycznych i przy intensywnym użytkowaniu.

Wygoda użytkowania: Ten agregat prądotwórczy został zaprojektowany tak, aby zapewnić łatwą obsługę. Posiada intuicyjny panel sterowania, który umożliwia monitorowanie i kontrolę pracy urządzenia w łatwy i wygodny sposób. Ponadto, agregat HIMOINSAHDW 750 T5 jest wyposażony w system automatycznego uruchamiania i zatrzymywania, co pozwala zautomatyzować pracę maszyny, jeśli jest taka potrzeba.

Bezpieczeństwo i ochrona: HIMOINSA HDW 750 T5 został wyposażony w zaawansowane systemy ochronne, które chronią zarówno użytkownika, jak i urządzenie przed wszelkimi nieprawidłowościami. Wbudowany system monitoringu sprawdza parametry pracy agregatu i w razie potrzeby wyłącza urządzenie, zapobiegając ewentualnym uszkodzeniom.

Dostępność części zamiennych i serwis: Jako firma HIMOINSA, zobowiązujemy się do zapewnienia Państwu pełnej obsługi posprzedażowej. Nasze urządzenia są wspierane przez szeroką sieć serwisową oraz dostępność wysokiej jakości części zamiennych, dzięki czemu można zminimalizować czas przestoju i utrzymanie agregatu zawsze w pełnej sprawności.

Zapraszamy do skorzystania z agregatu prądotwórczego HIMOINSA HDW 750 T5 - doskonałego rozwiązania w przypadku awarii zasilania lub potrzeby niezależnego źródła energii. Oferujemy Państwu nie tylko niezawodność, ale również innowacyjne funkcje, które przekładają się na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb związanych z zasilaniem elektrycznym! 

APEX AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE - telefon +48 732 733 300   kontakt@agregaty24.pl   Od 25 Lat Dostarczamy MOC!!! 
Nasza legendarna obudowa wytrzymuje TEST MGŁY SOLNEJ trwający 2000 godzin. Test ten symuluje skutki pracy w środowiskach o ekstremalnym zasoleniu i wilgotności. Odporność na korozje naszych maszyn na minimum 15 lat !!!
Centralne zawiesie agregatu. Czyni to nasze agregaty łatwe w podnoszeniu i transportowaniu. Na zdjęciu HDW645 T5 o mocy ESP 705kVA i wadze 6100kG. Bezpieczeństwo to jeden z priorytetów naszej marki.Solidne obudowy, zwarta konstrukcja, niskie koszty serwisowe, ekonomiczna praca i prosta intuicyjna obsługa. To główne cechy agregatów HIMOINSA. Maszyn, które zostały zaprojektowane tak aby pracować i dostarczać moc.
Nawet w standardzie agregaty HIMOINSA są wystarczająco solidne aby wykorzystywać je w rozwiązaniach mobilnych i przewoźnych. Tak aby w prosty i bezpieczny sposób przemieszczać je z miejsca na miejsce.Agregaty HIMOINSA posiadają szczelne wanny retencyjne. Na wypadek rozszczelnienia układu paliwa lub chłodzenia, wszystkie płyny i ciecze pozostają w obudowie. Dbanie o środowisko i odpowiedzialność to także nasz standard.
Każda wanna retencyjna posiada korek spustowy wanny, oraz dodatkowo korek spustowy zbiornika paliwa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w łatwy i bezpieczny sposób wyczyścić wannę retencyjną lub zbiornik paliwa.Wybrane modele posiadają kompozytowy zbiornik paliwa. Nie wytwarzają się tlenki żelaza i siarki, które wchodzą w reakcje z biokomponentami paliw, dzięki czemu znacznie wydłuża się użyteczność zatankowanego diesla w agregacie i żywotność pompy paliwa.
Pojemnościowe czujniki paliwa z branży AutoMotive, odporne na wstrząsy, wibracje i temperaturę. Przystosowane do pracy w maszynach takich jak agregaty. Nasze czujniki są szczelne, dają dokładny pomiar i nie psują się nawet w agregatach mobilnych.Pomiędzy ramą a silnikiem i prądnicą stosujemy przemysłowe amortyzatory drgań (wibroizolatory) typu HD. Najwyższej jakości wibroizolatory to mniejsze drgania i większe bezpieczeństwo podczas transportu lub pracy agregatów prądotwórczych. Jest to bardzo ważny element.
Wybrane modele wyposażone w akumulatory AGM Red optima. Wysoka sprawność akumulatora i duży prąd rozruchowy to gwarancja pewnego rozruchu agregatu. Akumulatory AGM Optima są antywybuchowe, co znacznie poprawia bezpieczeństwo użytkowania agregatu.W standardzie grzałki bloków silnika. Dzięki grzałce silnik utrzymuje optymalną temperaturę podczas spoczynku i jest gotowy do przyjęcia obciążenia natychmiast po starcie silnika.
Dzięki pompom spustowym oleju wymiana zużytego oleju silnikowego jest szybka, prosta i bezpieczna. Jest to spore ułatwienie, dzięki któremu serwisy są szybsze i tańsze.Ładowarki akumulatorów dobrane odpowiednio do pojemności akumulatorów dbają o jego dobrą kondycję i pojemność. Tak aby zapewniać bezproblemowy rozruch.
Różne konfiguracje gniazd i odbiorów mocy do wyboru. Kompaktowa obudowa agregatu umożliwia montaż kilku wariantów gniazd, w zależności od potrzeb i wymagań.Elektronika i sterowanie agregatem oparte na panelach elektronicznych własnej produkcji, dostępne w kilkunastu językach i wielu opcjach. Komunikacja za pomocą CAN, RS 485, GPRS, LAN.
Solidne zamki, klamki, i zawiasy to ważny element wpływający nie tylko na bezpieczeństwo, wysoką jakość ale również na estetykę, która wyróżnia nasze agregaty prądotwórcze.Prosta synchronizacja maszyn pozwalająca osiągnąć praktycznie nieograniczone moce. Jest opcją i jest  możliwa po zastosowaniu specjalnego sterownika agregatu. Nasz flagowy model HIMOINSA HFW 500 T5 jest liderem synchronizacji spośród naszych agregatów. Przemysł, produkcja, recykling, chłodnictwo, rolnictwo, wszelakie odpowiedzialne zadania to dla nas codzienność. Nasze agregaty prądotwórcze zasilają w całej Polsce tysiące miejsc, w których potrzebne jest niezawodne źródło zasilania.Nasze agregaty to idealne rozwiązanie do zasilania scen, koncertów, eventów i imprez. Oprócz sprzedaży agregatów prądotwórczych świadczymy usługi wynajmu krótko i długoterminowego. Agregaty HIMOINSA to lider w sektorze RENTAL co dowodzi wysokiej jakości agregatów.W dużych mocach nie mamy sobie równych. Nasz najnowocześniejszy i najlepszy model o mocy 1275 kVA = 1000 kW Czyli Megawat Mocy w najlepszym wydaniu. Flagowy Megawat na silniku YANMAR, najekonomiczniejszy agregat w swojej klasie. Duża Moc, oszczędność i niezawodność.Dzięki zastosowaniu oryginalnych części, olejów, filtrów i płynów nasze serwisy są tańsze, szybsze i zasadniczo wpływają na dłuższą żywotność i pracę agregatu.
Przy regularnej corocznej obsłudze serwisowej możliwość wydłużenia gwarancji do 7 lat. Dotyczy maszyn pracujących jako zasilanie awaryjne.