Menu
Your Cart

HIMOINSA HFW 60 T5

HIMOINSA HFW 60 T5
HIMOINSA HFW 60 T5
HIMOINSA HFW 60 T5
HIMOINSA HFW 60 T5
HIMOINSA HFW 60 T5
92.000 zł
Netto: 74.797 zł
  • Na stanie: 1
  • Model: HFW60T5S2
  • Waga: 1,538.00kg
  • Wymiary: 2,750.00mm x 1,100.00mm x 1,760.00mm
  • SKU: HFW60T5S2
  • Kod Producenta: HFW60T5S2
Parametry Elektryczne Agregatu
Moc maksymalna LTP [kVA] 63 [kVA]
Moc maksymalna LTP [kW] 50 [kW]
Moc znamionowa PRP [kVA] 60 [kVA]
Moc znamionowa PRP [kW] 48 [kW]
Prąd znamionowy [A] 86,70 [A]
Napięcie [V] 430/230 [V]
Częstotliwość [Hz] 50 [Hz]
Współczynnik Mocy 0,8 [Cos Phi]
Dane Prądnicy Agregatu
Producent Prądnicy STAMFORD
Model Prądnicy UCI224E
Stabilizacja Napięcia AVR TAK
Model regulatora napięcia AVR SX 460
Kraj Produkcji Prądnicy Wlk. Brytania
Ilość Biegunów 4
Klasa Izolacji H
Prądnica Bezszczotkowa TAK
Prądnica Samowzbudna TAK
Standardowe połączenie uzwojeń GWIAZDA
Szczelność prądnicy wg IEC-34-5 IP 23
Stabilność regulacji napięcia [+/-] 1%
Dynamiczne wyważanie wirnika TAK
Połączenie z silnikiem Elastyczny Dysk
Dane Silnikowe Agregatu
Producent Silnika FTP IVECO
Model Silnika NEF45SM3
System Chłodzenia Silnika Ciecz [Płyn]
Liczba cylindrów i układ 4 L
Pojemność Silnika 4.5
Kraj Produkcji Silnika Włochy
Prędkość Obrotowa Silnika 1500 R.P.M.
Standardowy Regulator Obrotów Mechaniczny
Typ zasysania Turbodoładowany
Typ wtrysku Bezpośredni
Napięcie instalacji  [V] 12 V
Moc znamionowa Silnika PRP 73,9 [kW] [+/- 2%]
Moc maksymalna Silnika ESP 79,9 [kW]
Ilość oleju silnikowego w  [L] 12,8 [L]
Ilość płynu chłodzącego [L] 18,5 [L]
Parametry Paliwowe Agregatu
Rodzaj Paliwa DIESEL
Pojemność zbiornika paliwa [L.] 240
Powiększony zbiornik paliwa Na Zamówienie
Zbiornik paliwa wykonany z Kompozyt
Zużycie paliwa przy 50% PRP 9,6 [L/h]
Zużycie paliwa przy 80% PRP 15,4 [L/h]
Zużycie paliwa przy 100% PRP 19,4 [L/h]
Autonomia pracy przy 70 % PRP 15,58 [L/h]
Wymiary Agregatu
[L] - Długość 2750 [mm]
[W] - Szerokość 1100 [mm]
[H] - Wysokość 1760 [mm]
Waga [kg] 1538 [kg]
Typ Obudowy D10
Ciśnienie Akustyczne dB(A) z 7m. 69 [+/- 2,4]
APEX AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE - telefon +48 732 733 300 - kontakt@agregaty24.pl - Od 25 Lat Dostarczamy MOC!!!Nasza legendarna obudowa wytrzymuje TEST MGŁY SOLNEJ trwający 2000 godzin. Test ten symuluje skutki pracy w środowiskach o ekstremalnym zasoleniu i wilgotności. Odporność na korozje naszych maszyn na minimum 15 lat !!!
Centralne zawiesie agregatu. Czyni to nasze agregaty łatwe w podnoszeniu i transportowaniu. Na zdjęciu HDW645 T5 o mocy ESP 705kVA i wadze 6100kG. Bezpieczeństwo to jeden z priorytetów naszej marki.Solidne obudowy, zwarta konstrukcja, niskie koszty serwisowe, ekonomiczna praca i prosta intuicyjna obsługa. To główne cechy agregatów HIMOINSA. Maszyn, które zostały zaprojektowane tak aby pracować i dostarczać moc.
Nawet w standardzie agregaty HIMOINSA są wystarczająco solidne aby wykorzystywać je w rozwiązaniach mobilnych i przewoźnych. Tak aby w prosty i bezpieczny sposób przemieszczać je z miejsca na miejsce.Agregaty HIMOINSA posiadają szczelne wanny retencyjne. Na wypadek rozszczelnienia układu paliwa lub chłodzenia, wszystkie płyny i ciecze pozostają w obudowie. Dbanie o środowisko i odpowiedzialność to także nasz standard.
Każda wanna retencyjna posiada korek spustowy wanny, oraz dodatkowo korek spustowy zbiornika paliwa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w łatwy i bezpieczny sposób wyczyścić wannę retencyjną lub zbiornik paliwa.Wybrane modele posiadają kompozytowy zbiornik paliwa. Nie wytwarzają się tlenki żelaza i siarki, które wchodzą w reakcje z biokomponentami paliw, dzięki czemu znacznie wydłuża się użyteczność zatankowanego diesla w agregacie i żywotność pompy paliwa.
Pojemnościowe czujniki paliwa z branży AutoMotive, odporne na wstrząsy, wibracje i temperaturę. Przystosowane do pracy w maszynach takich jak agregaty. Nasze czujniki są szczelne, dają dokładny pomiar i nie psują się nawet w agregatach mobilnych.Pomiędzy ramą a silnikiem i prądnicą stosujemy przemysłowe amortyzatory drgań (wibroizolatory) typu HD. Najwyższej jakości wibroizolatory to mniejsze drgania i większe bezpieczeństwo podczas transportu lub pracy agregatów prądotwórczych. Jest to bardzo ważny element.
Wybrane modele wyposażone w akumulatory AGM Red optima. Wysoka sprawność akumulatora i duży prąd rozruchowy to gwarancja pewnego rozruchu agregatu. Akumulatory AGM Optima są antywybuchowe, co znacznie poprawia bezpieczeństwo użytkowania agregatu.W standardzie grzałki bloków silnika. Dzięki grzałce silnik utrzymuje optymalną temperaturę podczas spoczynku i jest gotowy do przyjęcia obciążenia natychmiast po starcie silnika.
Dzięki pompom spustowym oleju wymiana zużytego oleju silnikowego jest szybka, prosta i bezpieczna. Jest to spore ułatwienie, dzięki któremu serwisy są szybsze i tańsze.Ładowarki akumulatorów dobrane odpowiednio do pojemności akumulatorów dbają o jego dobrą kondycję i pojemność. Tak aby zapewniać bezproblemowy rozruch.
Różne konfiguracje gniazd i odbiorów mocy do wyboru. Kompaktowa obudowa agregatu umożliwia montaż kilku wariantów gniazd, w zależności od potrzeb i wymagań.Elektronika i sterowanie agregatem oparte na panelach elektronicznych własnej produkcji, dostępne w kilkunastu językach i wielu opcjach. Komunikacja za pomocą CAN, RS 485, GPRS, LAN.
Solidne zamki, klamki, i zawiasy to ważny element wpływający nie tylko na bezpieczeństwo, wysoką jakość ale również na estetykę, która wyróżnia nasze agregaty prądotwórcze.Prosta synchronizacja maszyn pozwalająca osiągnąć praktycznie nieograniczone moce. Jest opcją i jest  możliwa po zastosowaniu specjalnego sterownika agregatu. Nasz flagowy model HIMOINSA HFW 500 T5 jest liderem synchronizacji spośród naszych agregatów. Przemysł, produkcja, recykling, chłodnictwo, rolnictwo, wszelakie odpowiedzialne zadania to dla nas codzienność. Nasze agregaty prądotwórcze zasilają w całej Polsce tysiące miejsc, w których potrzebne jest niezawodne źródło zasilania.Nasze agregaty to idealne rozwiązanie do zasilania scen, koncertów, eventów i imprez. Oprócz sprzedaży agregatów prądotwórczych świadczymy usługi wynajmu krótko i długoterminowego. Agregaty HIMOINSA to lider w sektorze RENTAL co dowodzi wysokiej jakości agregatów.W dużych mocach nie mamy sobie równych. Nasz najnowocześniejszy i najlepszy model o mocy 1275 kVA = 1000 kW Czyli Megawat Mocy w najlepszym wydaniu. Flagowy Megawat na silniku YANMAR, najekonomiczniejszy agregat w swojej klasie. Duża Moc, oszczędność i niezawodność.Dzięki zastosowaniu oryginalnych części, olejów, filtrów i płynów nasze serwisy są tańsze, szybsze i zasadniczo wpływają na dłuższą żywotność i pracę agregatu.
Przy regularnej corocznej obsłudze serwisowej możliwość wydłużenia gwarancji do 7 lat. Dotyczy maszyn pracujących jako zasilanie awaryjne.