Menu
Your Cart

HIMOINSA HYW 35 T5 S2

HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
HIMOINSA HYW 35 T5 S2
67.600 zł
Netto: 54.959 zł
  • Na stanie: 1
  • Model: HYW35T5S2
  • Waga: 5.00kg
  • SKU: HYW35T5S2

HIMOINSA HYW 35 T5 S2

Agregaty prądotwórcze HIMOINSA z serii HYW zbudowane są z Japońskich silników YANMAR oraz prądnic STAMFORD. Wszystkie modele charakteryzuje ta sama obudowa typ B10. Jak każda obudowa agregatów HIMOINSA jest to najlepsza i najwyższej jakości dostępna obudowa agregatu prądotwórczego na rynku. Jej solidna konstrukcja z powodzeniem pozwala na wykorzystanie tych agregatów w sektorze RENTAL. Wspomnieć należy również że maszyny HIMOINSA HYW są bardzo ciche i charakteryzuje je bardzo niskie zużycie palia. W standardzie znajdą Państwo uchwyt centralny, który znacznie ułatwia transport i przemieszczanie tej maszyny. W prosty sposób możemy wyposażyć agregat w zestaw gniazd, umożliwiający pełen odbiór mocy z agregatu. Maszyny HIMOINSA HYW to idealne agregaty prądotwórcze dla Firm, które potrzebują niezawodnego źródła zasilania. Solidne wykonanie tego agregatu i jego niezawodność potwierdza bardzo duża popularność tej maszyny w sektorze RENTAL - wynajmu agregatów prądotwórczych w całej Europie. Poniżej danych technicznych znajdziesz główne atrybuty, dzięki którym HIMOINSA jest lepsza od innych agregatów prądotwórczych.

  PARAMETRY ELEKTRYCZNE AGREGATU     PARAMETRY PALIWOWE AGREGATU
Moc maksymalna LTP [kVA] 37 [kVA] Paliwo zasilające silnik DIESEL
Moc maksymalna LTP [kW] 30 [kW] Pojemność zbiornika paliwa [L.] 100 L.
Moc znamionowa PRP [kVA] 34 [kVA] Powiększony zbiornik paliwa Na zamówienie
Moc znamionowa PRP [kW] 27 [kW] Zbiornik paliwa wykonany z KOMPOZYTOWY
Prąd znamionowy [A] 49 [A] Zużycie paliwa przy 50% PRP 4,05 l/h
Napięcie [V] 400/230 [V] Zużycie paliwa przy 70% PRP 5,37 l/h
Częstotliwość [Hz] 50 [Hz] Zużycie paliwa przy 100% PRP 7,6 l/h
Współczynnik Mocy 0,8 cos ф Autonomia pracy przy 70 % PRP 18,6 h
 
  DANE PRĄDNICY AGREGATU     DANE SILNIKOWE AGREGATU
Producent Prądnicy STAMFORD Producent Silnika YANMAR
Model Prądnicy S1L2.J1
Model Silnika 4TNV98GGEH
Stabilizacja napięcia AVR TAK System Chłodzenia Silnika Ciecz (Płyn)
Model regulatora napięcia AVR SX460 Liczba cylindrów i układ 12 V
Współczynnik mocy (cos φ) 0,8 cos ф Pojemność Silnika  3319 cm3
Kraj Produkcji Prądnicy Wielka Brytania Kraj Produkcji Silnika JAPONIA
Ilość Biegunów 4 Prędkość Obrotowa Silnika 1500 R.P.M.
Klasa Izolacji  H Standardowy Regulator Obrotów MECHANICZNY
Prądnica Bezszczotkowa TAK Typ zasysania WOLNOSSĄCY
Prądnica Samowzbudna TAK Typ wtrysku WTRYSK BEZPOŚREDNI
Standardowe połączenie uzwojeń GWIAZDA Napięcie instalacji  [V] 12 V
Szczelność prądnicy wg IEC-34-5 IP23 Moc znamionowa Silnika PRP 30,7 [kW]
Stabilność regulacji napięcia
 +/- 1%
Moc maksymalna Silnika LTP 34,1 [kW]
Dynamiczne wyważanie wirnika TAK Ilość oleju silnikowego w  [L] 10,5 [L]
Połączenie z silnikiem Elastyczny Dysk Ilość płynu chłodzącego [L] 9 [L]
 
  DANE OBUDOWY - WYMIARY     GWARANCJA

 

[L] - Długość 2.100 mm Standardowo 2000 motogodzin lub do 60 miesięcy.
[H] - Wysokość 1.350 mm Warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonywanie wymaganych przeglądów serwisowych. 
[W] - Szerokość 975 mm
Waga [kg] 909 kg Istnieje możliwość negocjowania niestandardowej gwarancji dopasowanej do potrzeb Klienta.
Typ Obudowy B10
Ciśnienie Akustyczne dB(A) z 7m. 66 dB * szczegóły w karcie katalogowej


 

 

 

 

 

Nasza legendarna obudowa wytrzymuje TEST MGŁY SOLNEJ trwający 2000 godzin. Test ten symuluje skutki pracy w środowiskach o ekstremalnym zasoleniu i wilgotności. Odpornośc na korozje naszych maszyn na minimum 15 lat !!! Centralne zawiesie agregatu. Czyni to nasze agregaty łatwe w podnoszeniu i transportowaniu. Na zdjęciu HDW645 T5 o mocy ESP 705kVA i wadze 6100kG. Bezpieczeństwo to jeden z priorytetów naszej marki. Solidne obudowy, zwarta konstrukcja, niskie koszty serwisowe, ekonomiczna praca i prosta intuicyjna obsługa. To główne cechy agregatów HIMOINSA. Maszyn, które zostały zaprojektowane tak aby pracować i dostarczać moc.

 

 

 

Nawet w standardzie agregaty HIMOINSA są wystarczająco solidne aby wykorzystywać je w rozwiązaniach mobilnych i przewoźnych. Tak aby w prosty i bezpieczny sposób przemieszczać je z miejsca na miejsce. Agregaty HIMOINSA posiadają szczelne wanny retencyjne. Na wypadek rozszczelnienia układu paliwa lub chłodzenia, wszystkie płyny i ciecze pozostają w obudowie. Dbanie o środowisko i odpowiedzialność to także nasz standard.
Każda wanna retencyjna posiada korek spustowy wanny, oraz dodatkowo korek spustowy zbiornika paliwa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w łatwy i bezpieczny sposób wyczyścić wannę retencyjną lub zbiornik paliwa.

 

 

 

Wybrane modele posiadają kompozytowy zbiornik paliwa. Nie wytwarzają się tlenki żelaza i siarki, które wchodzą w reakcje z biokomponentami paliw, dzięki czemu znacznie wydłuża się użyteczność zatankowanego diesla w agregacie i żywotność pompy paliwa.
Pojemnościowe czujniki paliwa z branży AutoMotive, odporne na wstrząsy, wibracje i temperaturę. Przystosowane do pracy w maszynach takich jak agregaty. Nasze czujniki są szczelne, dają dokładny pomiar i nie psują się nawet w agregatach mobilnych. Pomiędzy ramą a silnikiem i prądnicą stosujemy przemysłowe amortyzatory drgań (wibroizolatory) typu HD. Najwyższej jakości wibroizolatory to mniejsze drgania i większe bezpieczeństwo podczas transportu lub pracy agregatów prądotwórczych. Jest to bardzo ważny element.

 

 

 

 

 

Wybrane modele wyposażone w akumulatory AGM Red optima. Wysoka sprawność akumulatora i duży prąd rozruchowy to gwarancja pewnego rozruchu agregatu.

W standardzie grzałki bloków silnika. Dzięki grzałce silnik utrzymuje optymalną temperaturę podczas spoczynku i jest gotowy do przyjęcia obciążenia natychmiast po starcie silnika.

Dzięki pompom spustowym oleju wymiana zużytego oleju silnikowego jest szybka, prosta i bezpieczna. Jest to spore ułatwienie, dzięki któremu serwisy są szybsze i tańsze.

 

 

 

Ładowarki akumulatorów dobrane odpowiednio do pojemności akumulatorów dbają o jego dobrą kondycję i pojemność. Tak aby zapewniać bezproblemowy rozruch.
Różne konfiguracje gniazd i odbiorów mocy do wyboru. Kompaktowa obudowa agregatu umożliwia montaż kilku wariantów gniazd, w zależności od potrzeb i wymagań.
Elektronika i sterowanie agregatem oparte na panelach elektronicznych własnej produkcji, dostępne w kilkunastu językach i wielu opcjach. Komunikacja za pomocą CAN, RS 485, GPRS, LAN.

 

 

 

Solidne zamki, klamki, i zawiasy to ważny element wpływający nie tylko na bezpieczeństwo, wysoką jakość ale również na estetykę, która wyróżnia nasze agregaty prądotwórcze.
Dzięki zastosowaniu oryginalnych części, olejów, filtrów i płynów nasze serwisy są tańsze, szybsze i zasadniczo wpływają na dłuższą żywotność i pracę agregatu.
Przy regularnej corocznej obsłudze serwisowej możliwość wydłużenia gwarancji do 7 lat. Dotyczy maszyn pracujących jako zasilanie awaryjne.